מדריכים לפוטושופ

רוני פיזנטי | י״ב בכסלו תשע״ג
שימושי » מדריכים חינם » מדריכי תוכנה »

פוטושופ היא לא תוכנה חינמית והיא יקרה מאוד, תחליף חינמי לפוטושופ אפשר למצוא כאן. אבל בכל זאת, למרות המחיר שלה, פוטושופ היא אחת התוכנות הפופולריות שקיימות והתוכנה המובילה לעיבוד תמונה.

זו תוכנה מקצועית לעיבוד, עריכה ותיקון תמונות, הוספת אפקטים ועוד. יש לה יכולות רבות, אך רוב המשתמשים מסתפקים בכלים הבסיסיים והנפוצים בלבד וכך לא מנצלים את יכולות התוכנה. האינטרנט עמוס במדריכים, טיפים והסברים על צורת העבודה עם התוכנה ואיך ליצור אפקטים שונים בתמונות שלנו.

ננסה לרכז בעמוד הזה קישורים לאתרים מדריכים של פוטושופ הניתנים בחינם כך שתוכלו למצוא את המדריכים המתאימים לכם. המדריכים הם באנגלית (כי מה לעשות… בעברית אין הרבה אתרים שכותבים מדריכים). גם למי שאין פוטושופ ויש את התחליף החינמי, בכל זאת כדאי לנסות להשתמש במדריכים האלו. אמנם המדריכים מיועדים לפוטושופ, אבל רוב הכלים והאפשרויות דומים גם בגימפ (החינמית) ועם טיפ טיפה מאמץ למצוא איפה אותו כלי של פוטושופ נמצא בגימפ, אפשר להגיע לתוצאות דומות כמעט בכל המדריכים שנחפש.

חשוב לציין שאחת הדרכים הטובות ביותר ללימוד היא לבצע חיפוש באתרי החיפוש השונים (במלים אחרות, בגוגל) על אותו אפקט שאנו מחפשים עם המלה פוטושופ בשילוב מלות מפתח כמו “מדריך” או “ללמוד” (באנגלית כמובן). כך למשל אם נחפש מדריך ליצירת אפקט של אבן, אז נכתוב “photoshop tutorial stone” ונוכל למצוא המון מדריכים מגוונים ליצירת אפקטים בסגנון. את המלה “stone” נחליף בכל ביטוי אחר שמייצג את הנושא או האפקט שאנו מחפשים ליצור.

רשימת האתרים כאן מספקים מדריכים לפוטושופ, אך ברוב האתרים ניתן למצוא גם מדריכים לתוכנות אחרות בסגנון (כמו אילוסטרייטור, פלאש וכו’).

רשימת אתרי מדריך לפוטושופ:

5 (100%) 1 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

תגובה אחת על מדריכים לפוטושופ

  1. מאת נתן‏:

    האם אני יכול לקבל הדרכה ללימוד תוכנת אינדיזיין
    בפורמט PDF

    כמו”כ שאר תוכנות אם אפשר לקבל בפורמט PDF

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.