העלאת קבצים, שיתוף קבצים, גיבוי ואחסון בחינם

רוני פיזנטי | כ״ז בניסן תשע״ד
מחשבים ותוכנה » שירותי אינטרנט »
שימושי » שירותים שימושיים בחינם »

ישנם שירותים שונים שמספקים לנו נפח אחסון לקבצים בחינם. השירות הוא ענן וירטואלי שמספק לנו נפח כלשהו שאליו אנו יכולים להעלות קבצים שונים לצורך שמירה, גיבוי, סנכרון, שיתוף וכו׳. השירותים האלו נעשים מאוד פופולריים והם גם יעילים מאוד.

רוב ספקי השירות מאפשרים אחסון בהגבלות מסוימות כמו כמות מוגבלת של מקום אחסון או כמות מוגבלת של נפח תעבורה חודשי (כמות מידע שעולה או יורדת במהלך החודש), כאשר אפשר לרכוש חבילות נרחבות יותר בתשלום. לרוב המשתמשים הממוצעים שרק רוצים להעלות איזה קובץ גדול, לגבות כמה קבצים חשובים או לשתף קבצים שונים עם החברים, השירות החינמי בהחלט יעיל ועושה את העבודה.

ישנם המון ספקים לשירות הזה, אבל בגלל הרגישות הרבה לשמירת הקבצים והגיבויים שלנו במקום בטוח, מוגן וזמין, הבאנו לכאן את ספקי השירות המוכרים והגדולים שלא נופלים בכל יום ומאובטחים באופן יחסי.

שירותי אחסון קבצים בחינם:

4.4 (87.5%) 8 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

7 תגובות על העלאת קבצים, שיתוף קבצים, גיבוי ואחסון בחינם

 1. מאת דביר‏:

  למי שיש קו טלפון ואינטרנט של בזק, יכול לפתוח ענן לא מוגבל באחסון חינם.
  הכתובת: cloud.bezeq.co.il

 2. מאת עודד שרון‏:

  רוני שלום, יישר כח על כל האנרגיה, הרצון הטוב והתמיכה המעשית שאתה נותן/תורם לחברה.ולוואי והדבר יתן לך המשך של כח ומוטיבציה להתמיד בכך.
  עודד

 3. מאת דביר‏:

  יש גם את mega drive
  http://mega.co.nz

 4. מאת אלידור‏:

  תודה רבה!

 5. המפעל שלכם הוא מצווה להעשרת התרבות היהודית והאנושית. מקרבת לבבות. וחוסכת דאגות והוצאות לאנשים בעלי מוגבליות בידע והוצאות. ירבה לכם השם אלוקים שפע מצוות המקרבות לבבות ויהודים למעינם.\
  אני בן 79 עם נסיון גדול בשימוש במחשב, ועדיין חסר לי מידע בתפעול יתרונות המחשב. לדוגמה: אני לא מצליח להוריד יוצר-איקון מכל הסוגים הקימים. אני צריך עזרה בטלפון. אולי אפשר לגייס מתנדבים לעזרא מסוג זה.
  2. יש לי חומר מקורי רב בתחום היהדות ומדע קרוב לרוח התורה, אין לי קהל קוראים. אני מוכן לעבור בדיקת איכות ויהדות. ובלבד שימצא מקום לכתוב הראוי לקריאה.

 6. מאת משה‏:

  תודה אבל חבל שלא כותבים באיזה שפות התוכנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.