מערכת דיוור אלקטרוני חינם

רוני פיזנטי | י״ז באדר א׳ תשע״ד
מחשבים ותוכנה » שירותי אינטרנט »

דיוור אלקטרוני מיועד לארגונים, בעלי עסק, בעלי ידע בתחום מסוים או כל מי שרוצה לשלוח דואר אלקטרוני לקהל נרחב. בעוד ששליחת אימייל רגיל מתבצעת מתוך תיבת הדואר האלקטרוני האישי שלנו, כאשר אנו רוצים לשלוח אימייל לרשימת אנשים גדולה יותר, רוב שירותי האימייל יגבילו אותנו ולא יאפשרו לנו את השליחה. שירותי דיוור אלקטרוני בחינם יאפשרו לנו לשלוח ניוזלטרים על בסיס קבוע לרשימת תפוצה שנוכל לבנות לעצמנו. בעזרת השירותים האלו נוכל להפיץ חדשות, מאמרים, עדכונים, מבצעים, הטבות, טיפים או כל דבר אחר שנרצה לרשימת נמענים גדולה מהרגיל, שהיא בעצם אותם אנשים שנרשמו לקבלת הניוזלטר מאיתנו.

רוב השירותים האלו הם אמנם בתשלום, אבל ישנם רבים שנותנים שירותים בסיסיים יותר בחינם. בדרך כלל הרשימה מוגבלת למספר מצומצם של נמענים או כמות חודשית מוגבלת של מיילים לשליחה. הרבה משתמשים יוכלו למצוא את השירותים החינמיים מועילים ועונים לדרישותיהם.

חשוב לציין שבמערכות לבניית אתרים ובלוגים, ישנם תוספים שעושים עבודה מצוינת (שאותם אפשר למצוא בהתאם למערכת שאנו עובדים עליה, דרך התקנת התוספים). רק שצריך לשים לב שהם יושבים על השרת שאנו מאחסנים עליו ואז השרת בדרך כלל יגביל אותנו בכמות המיילים האפשרית לשליחה בזמן קצוב. כך גם התוכנות לניהול רשימות תפוצה המובאות בהמשך ומיועדות להתקנה על שרת.

שירותי דיוור אלקטרוני וניוזלטר בחינם:

תוכנות מיוחדות לניהול רשימות תפוצה (מיועדות להתקנה על שרת):

3.1 (61.67%) 12 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

3 תגובות על מערכת דיוור אלקטרוני חינם

  1. מאת משה‏:

    איזו תוכנה חינמיתמחליפה את OUTLOOK?

  2. מאת אלה‏:

    איזה תוכנה חינמית מחליפה רו מסר?

  3. מאת אלה‏:

    איזה תוכנה חינמית מחליפה תוכנת “מערכת הדיוור”רב מסר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.