תוכנה לשדכנים – ניהול וארגון שידוכים

רוני פיזנטי | כ״ה באב תשע״ה
מחשבים ותוכנה » תוכנות חינם להורדה ישירה » תוכנות שונות »

שדכנים אוספים מידע רב על רווקים ורווקות כדי לבצע התאמה מירבית בין בני הזוג כך שהשידוך יוכל להצליח. השדכן זקוק למאגר של גברים ומאגר של נשים שדרכו הוא יוכל לנסות למצוא התאמה. ישנן תוכנות שיעזרו לשדכנים לאסוף את כל הנתונים למקום אחד, להכניס את הפרטים ולנסות לקבל התאמות בין אנשי המאגר.

חשוב להבהיר: התוכנה מיועדת לשדכנים שרוצים למצוא התאמות בין מועמדים. אם אתם מחפשים שידוך, אפשר למצוא אתרי שידוכים בלחיצה כאן.

תוכנות שידוכים בחינם:

עטרת שידוכים

תוכנה לשמירת נתונים על מועמדים אפשריים רווקים ורווקות מבית מוסדות הרב חיים רבי. התוכנה עוזרת למצוא התאמות אפשריות בין המועמדים ומאפשרת לעקוב אחרי תהליך יצירת הקשר והפגישות. השימוש בתוכנה מותנה בעשייה לשם שמיים, מתוך צניעות ועל פי דרך התורה הקדושה.

להורדת התוכנה לחצו על הקישור:
http://www.ateret4u.com/main/index.php?&item=14752

זוג

תוכנה לשדכנים המאפשרת ניהול מלא של מערכת שידוכים. כולל התאמות, תמונות, פגישות, דרישות, שיחות ועוד. באתר התוכנה יש סרטון הדרכה שמסביר את אופן השימוש בתוכנה.

http://zug.co.nf/

 

בשמיים כבר נקבע ממזמן שבת פלוני לפלוני, אבל ככל שהשדכנים יעשו את הדברים בקדושה ויראת שמיים, כך בוודאי שירבו בתים נאמנים בישראל. השם יזכה את כל רווקי ורווקות ישראל למצוא את זיווגם הכשר משורש נשמתם מהרה.

4.1 (82.67%) 30 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

3 תגובות על תוכנה לשדכנים – ניהול וארגון שידוכים

 1. מאת אילנה טאפט‏:

  שלום, יש לי אתר חינם להרשמה לשידוכים, אם אפשר להוסיף אותי לאינדקס שלכם אני מאוד אודה לכם.
  זה האתר:levsiduchim@gmail.com
  לב אל לב שידוכים לחרדים ודתיים.

 2. מאת ג'קלין ישראלי‏:

  אני ב”ה קבלתי על עצמי להיות שליחה של ה’ בענייני שידוכים מרצה ועוזרת לאמהות בראשית דרכן לפי הוראת הרב שלנו חיפשתי תוכנה לניהול אמרו לי שזה יקר רצייתי להודות לרב על האפשרות להקים עוד בתים בצורה יותר קל
  ישר כוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.