תוכנה ליצירת מוזיקה במחשב בחינם

רוני פיזנטי | י״ט בשבט תשע״ח
מחשבים ותוכנה » תוכנות חינם להורדה ישירה » תוכנות מולטימדיה »

ישנן תוכנות שונות שמסייעות לתהליך יצירת מוזיקה. יש כאלו שאחראיות על אפקטים מסוימים, יש תוכנות עריכה וכו׳. אבל יש את התוכנות הבסיסיות והחשובות ביותר, ששם מתבצע עיקר התהליך. תוכנות מהסוג הזה מאפשרות לערוך מוזיקה בערוצים שונים, כאשר כל ערוץ אחראי על צלילים מסוימים (כלי נגינה, קולות, אפקטים וכו׳). אפשר לקחת סמפלים (קטעי קול), לנגן במקלדת מידי או לערוך את התווים דרך המחשב, ליצור מקצב של תופים וכמובן להקליט בעזרת מיקרופון. כך אפשר ליצור את היצירה המוזיקלית שלנו. תוכנות מהסוג הזה הן יקרות מאוד, כדוגמת קיובייס, fl studio ועוד תוכנות אחרות יקרות ביותר.

Garageband

תוכנה מעולה של חברת אפל ומתאימה למתחילים, ויחד עם זאת מקצועית ובעלת תכונות רבות וטובות, והחלק החשוב ביותר שהיא ניתנת להורדה בחינם לגמרי. אבל הבעיה היחידה היא שהיא מתאימה רק למחשבי מקינטוש עם מערכת הפעלה osx של אפל. התוכנה מגיעה יחד עם מחשבי אפל, ולמי שצריך אפשר להוריד את התוכנה מכאן.

אלא שלא לכולם יש מחשב מקינטוש עם מערכת הפעלה כזו, ולכן מצאנו תוכנות נוספות שיוכלו להתאים גם לאחרים שמחפשים תוכנה ליצירת מוזיקה.

LMMS

תוכנה מצוינת וחופשית. מתאימה לכל מערכות ההפעלה הנפוצות (חלונות, מק ולינוקס). מאפשר ליצור מוזיקה בצורה נוחה וטובה ועם ממשק נוח יחסית. ערוצים, אפקטים, סמפלים, עריכת תווים וכל מה שצריך בתוכנות מהסוג הזה.

להורדת התוכנה LMMS לחצו על הקישור הבא:

https://lmms.io/

תוכנות נוספות להורדה:

הידרוג׳ן

Ardour

Qtractor

Darkwave Studio

OrDrumbox (תוכנה ליצירת תופים)

4.1 (81.9%) 21 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

תגובה אחת על תוכנה ליצירת מוזיקה במחשב בחינם

  1. מאת יוסי‏:

    אני הורדתי את LMMS וזה לא משמיע צלילים אשמח לקבל עזרה
    האם צריך לזה עוד אביזרים ?
    תודה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.