תוכנת צילום מסך לקובץ וידאו חינם

רוני פיזנטי | כ״ד בכסלו תשע״א
מחשבים ותוכנה » תוכנות חינם להורדה ישירה » תוכנות מולטימדיה »

התוכנה מיועדת להקלטת כל מה שאנחנו רואים במסך המחשב שלנו לשמירה כקובץ וידאו. הדבר שימושי ביותר בקרב כל אלו שרוצים ללמד ולהראות לאחרים איך לבצע פעולה מסוימת במחשב או באיזושהי תוכנה, וכך אפשר בקלות להקליט את כל הפעולות שאנחנו עושים ולשלוח כקובץ וידאו לכל מי שנרצה. אם אתם מחפשים תוכנה לצילום מסך לתמונה אפשר לנסות את התוכנה צילומסך בקישור הזה.

CAMTASIA היא המוכרת שבין התוכנות בתשלום, מבית היוצר של SNAGIT שהיא תוכנה דומה, רק שאצלה ניתן ללכוד תמונות מסך בלבד ולא וידאו.

CamStudio

תוכנה מעולה. כוללת את כל מה שנצטרך כדי ללכוד את מה שנראה על המסך ביעילות רבה. ניתן להחליט באיזה איזור במסך היא תקליט (או מסך מלא כמובן), לעשות קיצור להקלטה מהירה כדי שלא נצטרך להקליט ואז להקטין את התוכנה ולחפש מאיפה להתחיל כאשר היא כבר מקליטה. ניתן גם להתאים את האיכות שאנחנו רוצים, כך שאם נרצה להשתמש בזה לאינטרנט, אז זה יהיה קטן יותר ואם זה למטרות מקצועיות יותר, אז נרצה בוודאי קובץ במשקל רב יותר. ישנן עוד המון אופציות שונות, אחלה תוכנה בקוד פתוח.

להורדת התוכנה בחינם:
http://camstudio.org/

Jing

התוכנה הזו תקליט את כל מה שקורה במסך או באזור מסוים שהגדרנו בו. את הקלטת המסך היא תשמור לנו בתור קובץ swf השייך לפלאש. מתאים במיוחד להעלאת סרטוני הדרכה של מה שרואים במסך לאינטרנט בשל הקומפקטיות, הנגישות וההתאמה של הקובץ לאינטרנט.

להורדת התוכנה בחינם:
http://www.jingproject.com/

3.9 (78.05%) 41 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

9 תגובות על תוכנת צילום מסך לקובץ וידאו חינם

 1. למזכה הרבים!

  כשאני רוצה להקליט עם התוכנה זה נפתח לי לפעמים זה אומר לי משהו באגלית.

  תודה רבה רבה!

  נ.ב. נראה לי שהתוכנה השניה יותר טובה.

 2. מאת פלוני‏:

  הנה תוכנה שלדעתי פשוטה וקלה הרבה יותר מהתוכנות הנ”ל.
  עושה את העבודה מצוין.
  http://icecreamapps.com/Screen-Recorder/

 3. מאת משתמש אנונימי (לא מזוהה)‏:

  כמטסיה פחות טובה וגינג איפשר לעלות ליוטיוב

 4. מאת צבי‏:

  אני לא יכול להוריד את התוכנה עקב חסימת נט פרי

 5. מאת יעל אולמר‏:

  האם אוכל להעביר לכתובת נוספת קבצים שכבר עשיתי print screen ושמרתי כ PDF לא ידעתי שאתם מציינים תוכנה שיכלה לעשות לי עבודה של יממה שלמה. אני צריכה לשלוח בהול את הקבצים האלה שתוכנם רפואי על חשבון היומיים שעדיין נותרו לי במשלוח החינם של ג’ומבו מייל. למעשה יום אחד כי אנחנו עומדים על סף השבת. ואולי היומיים מדלגים על השבת ואוכל לעשות זאת גם ביום ראשון?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.