תוכנת ניהול וצפייה בתמונות

רוני פיזנטי | כ״ד בכסלו תשע״א
מחשבים ותוכנה » תוכנות חינם להורדה ישירה » תוכנות גרפיקה »

אמנם מוטמעת ב[intlink id=”142″ type=”post”]מערכות ההפעלה[/intlink] השונות האופציה להציג תמונות, אבל כולנו יודעים שזה לא הכי נוח בעולם, קצת מסורבל אם אנחנו רוצים לראות הרבה תמונות, לסדר אותן או לבחור מתוכן וכו’. רוב התוכנות המציגות תמונות גם מציעות אופציות בסיסיות לעריכת התמונות, כך שאם נרצה כמה שינויים קטנים, לא נצטרך להתקין וללמוד תוכנה שלמה של [intlink id=”161″ type=”post”]עריכת תמונות[/intlink], אלא נוכל לעשות זאת בפשטות ובקלות מאותה התוכנה.

AcdSee היא אחת הבולטות בין התוכנות המסחריות בתחום.

XnView

תוכנה די נוחה לשימוש. מאוד מזכירה את ACDSEE הלא חינמית בממשק שלה, ואפילו מתעלה עליה בכך שהיא הרבה יותר קלילה ממנה (למי שעבד עם איי סי די סי יודע כמה היא כבדה ולוקחת זיכרון), ואפילו יש כמה אופציות וכלים שפיתחו שם שאחרות אפילו בתשלום לא מכירות. כדאי ביותר.

להורדת התוכנה בחינם:
http://www.xnview.com/en/xnview/#downloads

IrfanView

כנראה שזו התוכנה החינמית המוכרת והמצליחה ביותר. נוחה מאוד לעבודה, ניתן לעשות בה את כל מה שאפשר בתוכנות אחרות בתשלום. הבעיה העיקרית שלה היא שלעתים היא מתנגשת עם תוכנות אחרות ונתקעת או נסגרת, אבל זה לא קורה לעתים קרובות כל כך.

להורדת התוכנה בחינם:
http://www.irfanview.com/main_download_engl.htm

FastStone Image Viewer

תוכנה נוספת בממשק די דומה ונוח, גם שם נמצא את הכלים שנצטרך, אם כי צורת הצגת התמונות לאחר שלוחצים עליהן היא קצת שונה משאר התוכנות כך שאם התרגלנו, יקח לנו קצת זמן להתרגל מחדש לזו. כשמציגים תמונה למשל אנחנו נראה אותה במסך מלא ללא האפשרויות, ורק כשניקח את העכבר לצדי המסך יתגלו האופציות לעבודה עם התמונה. עניין של טעם.

להורדת התוכנה בחינם:
http://www.faststone.org/download.htm

האם זה היה מועיל?
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.