סיפורי צדיקים לילדים להורדה ושמיעה בmp3

רוני פיזנטי | י״ב באב תשע״ח
תורה ויהדות » דברי תורה ושיעורים »
מחשבים ותוכנה » הורדות למחשב חינם »

הורים רבים מחפשים כיצד להנעים את זמנם של הילדים, ובו בעת גם להחדיר להם ערכים חשובים של תורה ומצוות. ואמנם אפשר למצוא תכנים רבים לילדים באינטרנט, וביניהם סרטים וסיפורים, אבל כל מי שיחשוב על זה מעט יבין שהנזק הרבה יותר גדול מהתועלת. שמצד אחד נותנים לילדים לצפות בתכנים של תורה, אבל מצד שני מרגילים אותם לשימוש במחשב ובאינטרנט.

לכן הפתרון הטוב ביותר הוא הורדת סיפורים חינוכיים וערכיים לשמיעה בmp3. וכך אפשר בצורה פשוטה, להוריד את הסיפורים לנגן mp3 או לusb נייד, ולהשמיע לילדים. ובאמת אמנם קצת קשה למצוא סיפורים איכותיים כאלו להורדה, שצריך שיועברו בצורה יפה כך שהילדים יהנו מהם וגם יהיו בעלי ערכים ומוסר, שמסופרים מפי אנשים יראי שמיים. אבל השתדלנו לחפש ומצאנו מאגרים של מאות קבצי שמיעה המיועדים לילדים, ומתאימים לכלל האוכלוסיה, הן חרדים והן רחוקים מתורה ומצוות. והכל בצורה מושקעת, ערכית, חינוכית ועם הרבה מוסר, שאפילו המבוגרים יכולים ליהנות מזה. וכמובן שכמו כל התכנים באתר שלנו, גם פה הכל בחינם.

ובהתנסות אישית, אני הורדתי עשרות קבצי mp3 כאלו לדיסק און קי, חיברתי לרמקול נייד ונתתי לילדים. כעת הילדים בכל לילה הולכים לישון עם הסיפורים האלו, מרותקים ומאזינים בהשתוקקות, וגם שומעים את הסיפורים בכל רגע פנוי ביום. מומלץ בחום.

בני אמונים

אתר מושקע שמכיל המון מידע בעיקר על חשיבות עניית אמן. בין התכנים יש בתפריט ״קול אמונים״ ששם אפשר למצוא סיפורים לילדים להורדה. בין היתר יש סיפורים של הרב שרגי ועוד רבנים שונים שישאירו את הילדים מרותקים. עיקר התכנים הם על חשיבות התפילה, ביאור התפילה וכמובן עניית אמן.

לחצו כאן להורדת סיפורים לשמיעה מאתר בני אמונים

אנחנו וצאצאינו

פרויקט מושקע מאוד וענק מימדים במיוחד לילדים בניהול הרב יוטקובסקי. מפעם לפעם, בעיקר לפני חגים, הם מוציאים דיסק וחוברת במחיר מסובסד (שקל או כמה שקלים בודדים) ומפיצים במוסדות החינוך החרדים. הדיסק מכיל תכנים רבים, שיעורי תורה מרבנים במיוחד לילדים, סיפורים לילדים, מערכונים וכו׳. והכל על טהרת הקודש.

בין התכנים ישנם מערכונים של שוקי ושחר, סיפורים מרתקים, מערכונים מצחיקים על ענייני כשרות, שיעורים קצרים ומעובדים לילדים מרבנים וגדולי הדור ועוד תכנים רבים.

לארגון אין אתר, אך ניתן להוריד את התכנים מאתר קול הלשון. זה מסודר לפי החגים ולפי השנים של הוצאת הדיסקים.

לחצו כאן להורדת קבצים לשמיעה של אנחנו וצאצאינו מקול הלשון

4.3 (86.15%) 13 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

3 תגובות על סיפורי צדיקים לילדים להורדה ושמיעה בmp3

  1. מאת אפרים‏:

    באתר בני אמונים לא הצלחתי להוריד, אלא רק לשמוע באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.