סט ספרים להורדה בחינם – מהפרשה לחיינו

רוני פיזנטי | ג׳ באדר ב׳ תשע״ט
מחשבים ותוכנה » הורדות למחשב חינם »
תורה ויהדות » ספרי קודש, חוברות ועלונים להורדה »

בסיעתא דשמיא, סט הספרים ״מהפרשה לחיינו״ הורחב וכעת יוצא לאור במהדורה חדשה בחמישה כרכים. המהדורה החדשה מכילה עיצוב חדש, מאמרים חדשים, הוספות ותיקונים במאמרים הקודמים, איורים ועוד.

הספר מהפרשה לחיינו מרכז מאמרים על פרשיות השבוע והמועדים, בשפה ברורה, פשוטה ושווה לכל נפש. המאמרים מתמקדים בהתבוננות עמוקה על נקודות קטנות מתוך הפרשה, ושילוב הדברים בצורה מעשית בתוך החיי היום יום שלנו.

סט הספרים ניתן להורדה במלואו מהקישורים הבאים:

מהפרשה לחיינו – חומש בראשית | מהפרשה לחיינו – חומש שמות | מהפרשה לחיינו – חומש ויקרא | מהפרשה לחיינו – חומש במדבר | מהפרשה לחיינו – חומש דברים

כמו כן ניתן לרכוש את הסט במחיר מסובסד של עלות ההדפסה בלבד. הפצה ראשית במרכז הספרים של מזכה הרבים ר׳ פנחס ראובן, ברחוב כהנמן 74 בני ברק, שם אפשר להשיג כעת את הסט המלא ב70 ש״ח.

כמו כן, ניתן לקבל עותקים אחרונים שנשארו מהמהדורה הישנה של סט הספרים (בשני כרכים) בחינם לזיכוי הרבים. בכולל ״בית להשם״ שבבית הכנסת ״אהבת יעקב״, רח׳ מלכי ישראל 1 נתיבות (שעות פעילות בין השעות 9:00-17:00).

4.2 (83.33%) 12 vote[s]
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

3 תגובות על סט ספרים להורדה בחינם – מהפרשה לחיינו

  1. מאת שלמה‏:

    תודה על הקמת אתר בעל ערך רב וחינמי

  2. ישר כח. לכל המעוניין ניתן להוריד גם את ספר אחרי האור וספר תום ויושר בקישור הבא: https://ortora.org/%d7%a1%d7%a4%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%94%d7%95%d7%a8%d7%93%d7%94/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.