ספר לפרשת השבוע להורדה חינם ועזרה בהדפסה והפצה

רוני פיזנטי | ו׳ בטבת תשע״ז
חדשות ועדכונים »

כבר שנים רבות אנו משתדלים לכתוב באתר ״אמונה״ תכנים מחזקים ומועילים בשפה ברורה ופשוטה שכל יהודי יוכל להבין ולהתחבר לדברים. כעת עם סיוע גדול מהשמיים, זכינו לרכז את כל המאמרים בתוך ספר המסודר לפי פרשיות השבוע, לאחר שעברו הגהות, תיקונים והוספות רבות. הספר נקרא ״מהפרשה לחיינו״ ואפשר להוריד אותו בחינם בלחיצה כאן.

אלא שלפעמים זה לא כל כך נוח לקרוא בספר דיגיטלי במחשב, והרבה יותר נחמד לקרוא בספר ממשי, שאפשר להחזיק ביד ולקרוא בו, שאפשר להביא לשולחן שבת ולומר דברים לפרשת השבוע. לכן החלטנו להוציא אותו לדפוס ולהפיץ אותו לזיכוי הרבים, ולשם כך אנו זקוקים לעזרתכם.

לשם המטרה הזו החלטנו לפתוח פרוייקט באתר ״הדסטארט״ לגיוס כספים. שם כל מי שרוצה יוכל לתמוך בזה ולקבל ספרים ודיסקים במחירי עלות שיעזרו לנו לממן את ההדפסה. חשוב לציין שכל הכסף שאנו מקבלים מיועד נטו לזיכוי הרבים והפצה ואנו לא לוקחים לעצמנו אפילו שקל. ואדרבא, הסכום שאנו אוספים הוא מזערי יחסית ואנו מוסיפים סכומים משלנו כדי להוציא את ההדפסה לפועל.

לחצו כאן להיכנס לפרוייקט שלנו באתר ״הדסטארט״ ולבחור את הסכום שאתם רוצים לתת, ובהתאם לאותו סכום הוא תקבלו ספרים או דיסקים שתוכלו לקחת לעצמכם, לתת מתנה לחברים או להפיץ לכל דורש. כך כל אחד יכול להיות שותף לזיכוי הרבים, וגם לקבל תשורות שונות בתמורה.

חשוב לציין שכל זה יקרה בעזרת השם יתברך רק אם יהיו מספיק תומכים ונצליח לגייס את כל הסכום. אם הסכום לא יגויס במלואו, אז לצערנו כל הפרוייקט לא יוכל לצאת לפועל והכסף יוחזר לתומכים (לא יחייבו את מי שתמך בזה). אז כל מי שהפרוייקט חשוב לו ורוצה להיות שותף לזיכוי הרבים עצום, יסייע בע״ה לפרוייקט ולהפצת אור התורה הקדושה. השם יתברך יצליח דרכנו ויסייע בעדנו, וישלח לכל ישראל שפע וברכה מהשמיים.

האם זה היה מועיל?
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.