כיווץ וידאו

רוני פיזנטי | כ״ח באלול תשע״ג
מחשבים ותוכנה » תוכנות חינם להורדה ישירה » תוכנות מולטימדיה »

קבצי וידאו נוטים להיות גדולים במשקל. פעמים רבות נרצה לכווץ וידאו כדי שיתאים להעברה דרך האינטרנט, לצריבה לדיסק, לשימוש במכשירים עם נפח קטן וכו'. עם זאת, נרצה לשמור על האיכות של הוידאו ככל שניתן. כמובן שככל שקובץ הוידאו יהיה קטן יותר, כך האיכות תרד, אך עם זאת ניתן לשמור על איכות טובה באופן יחסי כאשר דחיסת הוידאו מתבצעת בשיטה יעילה וטובה.

HandBrake

תוכנה מעולה לכיווץ קבצי וידאו שדוחסת את הוידאו בצורה יעילה וטובה. התוכנה מאפשרת שימוש בפרמטרים שונים שישפיעו על משקל הקובץ, כולל אפשרות להגדיר משקל רצוי כך שהתוכנה תתאים את ההגדרות השונות כדי להתאים למשקל הזה.

להורדת הנדברייק לחצו כאן

4.8 (96%) 5 votes
צריכים עזרה? נתקעתם עם ההורדה? ההתקנה מסובכת? הוסיפו תגובה

רוצים דברים נוספים בחינם?

הכניסו את האימייל שלכם כדי לקבל אליו את התוכן החינמי החדש שמתפרסם באתר.

מה אנשים מחפשים?

| https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1884 j0lrXe7-lcrcbWL8EQPDOxxR9SKlrYLVmccB_6NHsIiA7Wc6ZN_7f7dEK2DKFjMj c661d55a55d2478341b3d2857af96d5b1716f6c3&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme |

4 תגובות על כיווץ וידאו

 1. מאת מורדי‏:

  תודה על התוכנה!
  כתבת: "התוכנה מאפשרת שימוש בפרמטרים שונים שישפיעו על משקל הקובץ, כולל אפשרות להגדיר משקל רצוי כך שהתוכנה תתאים את ההגדרות השונות כדי להתאים למשקל הזה."
  לא מצאתי איך להגדיר משקל רצוי, אפשר בבקשה הסבר קצר איך לעשות את זה?

 2. מאת דוד‏:

  בס"ד
  זהירות מהנדברייק כפי שרשמתי שהתקנתי לאחרונה אחרי זה בא לי מסך כחול יותר מפעם אחת , יכול להיות שעשה משהו למחשב שלי יכול להיות שיש בעיה בתוכנה להיזהר

 3. מאת משה‏:

  איך אני מוריד את התוכנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.