דף הסבר לחברי ומתנדבי ללא גזל

לכל מנהלי האתר ללא גזל השלום והברכה. בדף הזה נשתדל לעזור בהסברים, איך להתחבר לאתר ללא גזל כדי להעלות עלונים, לפרסם הודעות בפורום התמיכה וכו׳. הדף נועד אך ורק למנהלים הרשומים להעלאת תכנים שונים שקיבלו מאיתנו שם משתמש וסיסמה.

חיבור לאתר

לאחר שקיבלתם מאיתנו שם משתמש וסיסמה, תוכלו להתחבר דרך האתר. בכל דף באתר שלנו, יש תפריט בצד שמאל. בתחתית התפריט מופיעה הכותרת ״כניסת מנהלים״ ומתחתיה מקום להכנסת שם משתמש וסיסמה. שם יש להכניס את שם המשתמש והסיסמה שקיבלתם מאיתנו ואז לחיצה על הכפתור למטה או על המקש ״enter״.

לאחר מכן כדי לבדוק אם התחברתם כראוי, אפשר לגשת לאותו מקום ואז במקום הכותרת ״כניסת מנהלים״ יופיע הכיתוב ״שלום … (כאן יופיע השם שלכם או של הארגון שלכם)״. אם עדיין מופיעה הכותרת ״כניסת מנהלים״, יש ללחוץ קליק ימני במקום ריק כלשהו באתר, ואז ללחוץ על ״רענן״ מתוך התפריט שייפתח.

העלאת עלונים

כדי להעלות עלונים לאתר, תוכלו לראות את הקישור להעלאת עלונים מתחת לשם שלכם באותו מקום שהתחברתם. אם מסיבה כלשהי אינכם מוצאים את הקישור, תוכלו להיכנס לדף הזה: http://www.nogezel.org/upload ושם תוכלו להעלות את העלונים שלכם.

דגשים חשובים להעלאת עלונים: שם העלון או הארגון שלכם יופיע אוטומטית בכל פעם שתעלו עלון כלשהו (זהו השם שמופיע כשאתם מתחברים לאתר). בנוסף יופיע לידו שם הקובץ שאותו אתם מעלים. לכן כדאי לתת לקובץ שם ענייני לפני ההעלאה, כמו למשל תאריך, שם הפרשה, מספר העלון וכו׳.

תגובות ותמיכה בפורום

כמנהלים רשומים, תוכלו להוסיף תגובות או הודעות בפורומים ללא עיכובים מיותרים. המערכת תזהה אתכם (בתנאי שהתחברתם כראוי כפי שפורט למעלה), ואז תוכלו באופן ישיר רק לכתוב את תוכן ההודעה ולשלוח.

בהצלחה לכל החברים, ושנזכה בעה״ית להגדיל תורה ולהאדירה.