אודות ללא גזל

האתר הוקם במטרה להגביר את המודעות בעניין איסור הורדת והתקנת תוכנות לא חוקיות על פי איסור גזל ביהדות. האתר מספק בעיקר את המענה לצרכים של המשתמשים הביתיים המעוניינים בתוכנות שונות או בתכנים שונים בחינם, ללא חשש גזל. השאיפה היא לשמור על מענה חינמי לכל תוכנה שנזדקק לה, אשר היינו צריכים לקנותה בתשלום (או להוריד מהאינטרנט בצורה לא חוקית…)

הורדת תוכן לא חוקי מהאינטרנט נחשבת כגניבה על פי לא מעט פוסקים. אך מצד שני, אם נשלם על כל התוכנות שאנחנו צריכים להפעלה בסיסית של המחשב (מערכת הפעלה, פתיחת קבצים מכווצים, צריבה, עריכת תמונות, צפייה בתמונות, מנהל הורדות, אנטיוירוס, חומת אש, המרת סוגי קבצים והרשימה עוד ארוכה מאוד…) קרוב לוודאי שכבר נפשוט את הרגל, ולאחר שנה כשהגרסאות שלנו יהיו ישנות, עוד נצטרך לשבור את החסכונות של הילדים כדי לשדרג אותן.

אז יש פיתרון. לכל תוכנה יש תחליף חינמי. בצורה שכזו אנחנו גם עוזרים לעצמנו, גם עוזרים ליוצר התוכנה עצמו שרוצה להפיץ אותה, וגם מעודדים יצירת תוכנות בחינם (מה שיביא עוד הרבה תוכנות חינמיות לעתיד לבוא…)

כל מה שנותר הוא לשוטט באתר, למצוא את התוכן המבוקש, להוריד עם מצפון שלם ונקי, ולהתחיל דף חדש ונקי מגזל.

שימו לב שהאתר אינו מאחסן את קבצי התוכנות עצמם ואינו אחראי על אף תוכנה ושום נזק שיגרם מהתקנתה או הורדתה. האתר מהווה פשוט המלצה על הדברים שניתן למצוא בחינם באינטרנט. אנו משתדלים לבדוק כל תוכנה לפני שאנחנו מפרסמים אותה כאן, ורק תוכנות שעוברות את הביקורות שלנו ובאמת ראויות מגיעות לכאן. עם זאת, האתר נועד לעזור לגולשים בצורה התנדבותית ולכן האחריות היא על המשתמש בלבד.

לחצו כאן למידע נוסף, לשאלות או ליצירת קשר.